Örttüğün ne varsa, hayallerin arkasında

Ezgi Sorman

Ezgi Sorman meditasyon eğitmenleri eğitimcisi, sesle şifa uzmanı, sesi şifaya dönüştüren ‘The Mush Project’ in ve Kapadoky’daki Meditasyon Okulu’nun kurucusu ve yazar. Dr. Deepak Chopra ile başlayan meditasyon yolculuğunda Türkçe’ye çevirdiği ve meditasyon ekleriyle pekiştirdiği 'Başarının yedi spiritüel yasası' kitabıyla da tanınmaktadır. 5 adet sesle şifa albümü ve Eylül 2019’da 5. Senesini tamamlayan Meditasyon ve Sesle Şifa festivali VofA’nın da yaratıcısıdır.

 

Ezgi, Hindistan, Nepal, Bhutan, Kamboçya, Çin, Güney Afrika, Izlanda, Portekiz, Polonya, İsviçre, Fransa ve  Orta ve Güney Amerika eğitimleri ve ziyaretlerinden harmanladığı deneyimleri öğrencileriyle paylaşmaktadır. Hayatın her an gelişim ve değişim içinde olduğuna inandığı içinse tek tip eğitimi olmayıp açtığı atölyeler ve eğitimler her yıl güncelleşir. Son 30 yılda Londra, New York, Karaipler ve Istanbul’da yaşadıktan sonra şu an “kalbinin seçtiği topraklar” Kapadokya’da 3 köpeği KG, Stella ve Aslan ile birlikte yaşamaktadır. 

 

Eğitimleri:

 

Aile dizimi terapisti-The Centre for Systemic Constellation-London

Çift Terapisti- NAOS Institute-London

Meditasyon Eğitmeni- Chopra University-San Diego

Gong Master/ Sesle şifa- Don Conreaux 

Chö Healing-Lama Migmar-Tibet

Qi Gong- Master Gu- Wudang/Çin

6th Sensories-Sonia Choquette-Şikago

BS in Finance-Stern School of Business/New York University

 

Özel Seanslar

Son 20 yıldır aldığı meditasyon eğitmenliği, ses şifacılığı, aile dizimi ve çift terapistliği eğitimi ve doğuştan olan yeteneği mistik kanallığını harmanlayarak kendi şifa sistemini yaratmıştır. 17 yıldır sayısız kişinin kendi dönüşüm hikayesini yaratmasına

ve hayallerine ulaşmasına destek olmuş,

ışık tutmuştur.

Eğitimler

Açacağı eğitim, atölye, inziva ve kamplar için lütfen @meditasyonokulu nu takip edin. Ayrıca tüm etkinlikleri için takvimi tıklayın.

Konuşma ve Seminerler

Kişisel gelişim meditasyon, şifa ve ses şifası üzerine konuşmalar sunar. İçlerinde New York The Rubin müzesi, Ankara Congresyum Beden-Zihin festivali’nin de bulunduğu Türkiye ve dünyanın çeşitli bölgelerinde ve festivallerinde konuşmacı olarak yer almıştır.

MUsic, Sound, Healing

Amacı sesin ve sessizliğin şifasını birleştirip insanlara huzur, güven, ilham alabilecekleri alanlar yaratmak. Bu 3 olgunun olduğu yerde ise şifa doğal olarak oluşur. Gonglar, himalaya çanakları, aqua drum, metalafon, russian-bells, tabla gibi dünyanın dört bir yanından gelen enstrümanları ve farklı sanat disiplinlerini bir arada kullanarak doğaçlama bir şifa alanı yaratır ve katılımcıları bir

yolculuğa davet eder.

Sesle şifa projesidir

 İnziva tadında bir sesle şifa festivalidir. Her yıl Eylül ayında Uçhisar-Kapadokya’da düzenlenir. Fikir Ezgi Sorman’ın  Kapadokya’ya yerleşmesiyle birlikte anadolu topraklarındaki dişiyi uyandırma isteyinden

doğdu. Her şeyin özü olan

titreşimin bilgeliğini şifaya dönüştürmek amacı ile yola çıkarak hayat buldu...Öğrencisi ve Ses terapisti Rida Kıraşı ile birlikte organizasyonu ve ev

sahipliğini üstlendi.

Vibrations of Anatolia

Bir içsel yolculuk ve

dönüşüm belgeseli

projesidir.

hazırlık

aşamasındadır.

 

Belgesel

MEDİTASYON OKULU

MO, farklı meditatif pratiklerini bir araya toplayarak, içe dönüş yolculuğunu destekleyen; cesaret, hakikat ve şefkatin yayılması niyetiyle, meditasyon eğitmeni, ses ve enerji şifacısı Ezgi Sorman tarafından kuruldu.

Ezgi Sorman, New York’ta yaşadığı yıllarda Chopra University’de meditasyon eğitmenliği bölümünü tamamlamış ve Deepak Chopra’nın asistanlığını yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Meditasyon Eğitmenleri Derneği’ni kuranlardan biri olmuştur. 2013’ten bu yana meditasyon eğitmenleri yetiştirmeye devam etmektedir.

 
 
 
 
 

İletişim

©2019 by ezgisorman. Proudly created with Wix.com